تبلیغات در اینترنتclose
دوربین اس ویژن
ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : پنجشنبه 01 فروردین 1398 - 3:34 بعد از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
تعداد بازدید 37
نویسنده پیام
monaprance
آنلاین

ارسال‌ها : 37
عضویت: 5 /7 /1396
دوربین اس ویژن
کمپانی اس ویژن از معتبرترین کمپانی حوزه امنیتی می باشند که دوربین های مداربسته با کیفیت بالا تولید می نمایند . این کمپانی در کشور کره واقع شده است و محصولات آن به علت کیفیت بالا به کشورهای بسیاری در سراسر جهان ارسال می شود . قیمت دوربین مدار بسته اس ویژن با توجه به نوع آن متفاوت می باشد . شما با توجه به کاربری خود و نیاز خود می توانید دوربین مناسب خود را انتخاب نمایید .شرکت پی ام الکترونیک نیز به فروش انواع
دوربین مدار بسته اس ویژن در تبریز
و سایر شهرها می پردازد . همچنین برای رضایت مشتریان تلاش نموده ایم تا قیمت ها را پایین آورده و با حداقل سود عرضه نمایید .

دوربین اس ویژن دارای انواع مختلفی می باشد .

از جمله :

1- انتقال دهنده تصویر NVR

2- دوربین های ip (دوربین مدار بسته اس ویژن تحت شبکه )

3- آنالوگامروزه با توجه به لزوم امنیت در هر مکان استفاده از دوربین مدار بسته افزایش یافته است .


همچنین دوربین های مدار بسته دارای انواع متنوع و بسیاری هستند که در صورتی که دارای اطلاعات کافی نباشید در خرید آنها دچار سردرگمی خواهید شد .

دوربین مدار بسته svision نیز دارا یانواع مختلفی می باشد که با توجه به مکان و نیاز تان می توانید نوع مناسب آن را انتخاب نمایید .

مسلم است که
قیمت دوربین مدار بسته اس ویژن
به نوع انتخابی شما بستگی دارد. با پیشرفت های موجود دوربین ها نیز تکامل یافته و پیشرفته تر شده اند و با نمونه های گذشته که صرفا به عنوان یک دوربین بوده اند، تفاوت هایی نموده اند .

به همین سبب بهتر است قبل از خرید آن ها امکانات آنها را بررسی نموده و با مقایسه قیمت انواع دوربین مدار بسته اس ویژن مناسب ترین دوربین را انتخاب نمایید .

دوربین های را به طور کلی می توان به سه دسته دوربین مدار بسته IP ، دوربین مدار بسته آنالوگ و دوربین مدار بسته AHD تقسیم بندی نمود .

سه شنبه 12 تیر 1397 - 17:00
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.