تبلیغات در اینترنتclose
مشکلاتی در رزرو آرایشگاه عروس دیده می شود!
ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : شنبه 27 مرداد 1397 - 1:00 بعد از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
نویسنده پیام
nasimnami145
آنلاین

مشکلاتی در رزرو آرایشگاه عروس دیده می شود!
مشکلاتی که در هزینه آرایشگاه های زنانه وجود دارد باعث می شود برخی از عروس خانم ها در مواقع رزرو آرایشگاه خودشان را عروس جا نزنند و به عنوان مثال بگویند عروسی اقوام نزدیکم است یا بگویند روز عقدم است، که بتوانند هزینه را پایین تر بیاورند.
اما با این کار مشکلاتی به وجود می آید که ارزش پایین آوردن هزینه را به هیچ عنوان ندارد.
دختر عموی من پارسال به آرایشگاه رفت و خودش را به عنوان عروس معرفی نکرد و آرایشگرش دقیقا 2 روز مانده به عروسی متوجه این موضوع شد و کلا قرارداد را فسخ کرند و نتوانست آرایشگاه مناسب تری را پیدا کند.
مشکل دیگر این است که کسی که پکیج عروس را انتخاب کند می تواند از تمامی خدمات زیبایی آن آرایشگاه استفاده کند، خدماتی مانند پوشیدن لباس در آرایشگاه که برای فلیم برداری و عکس کار بسیار جذابی است، پکیج ناهار و .... موضوع دیگر این است که شاید آرایش معمولی ای که به درخواست عروس خانم میکاپ عروس می شود، آن کیفیت مطلوب را نداشته باشد و در نهایت ناراضی از آرایشگاه بیرون آید.
کار درست این است که با یک مجموعه ای که کار خدمات و تشریفات عروسی را انجام می دهد قرارداد ببندید که تمامی کارهایتان به خوبی پیش روند. که من مجموعه خدمات و تشریفات پارسایا را معرفی می کنم که بهترین هستند و کارشان عالی است.

چهارشنبه 17 مرداد 1397 - 14:12
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.