تبلیغات در اینترنتclose
ورق گالوانیزه چیست؟ - پاسخ 2
ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : دوشنبه 18 فروردین 1399 - 3:23 قبل از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
neda-aghadadi
آفلاینارسال‌ها : 2
عضویت: 1 /11 /1398
پاسخ : 2 RE ورق گالوانیزه چیست؟
اگر پوشش گالوانیزه گرم شده در معرض رطوبت قبلی و یا در طول تشکیل لایه محافظ قرارگیرد ، سفیدک ظاهر میشود که اکثرا هیدروکسید روی است .از آنجاییکه این سفیدک بصورت توده انبوه بوجود می آید ، سطح پوشش نشان می دهد که عمیقا خورده شده است .
رعایت نکاتی را که در نحوه انبار کردن قطعات گالوانیزه گفته شد و هچنین رعایت صحیح در طریقه حمل ، ایجاد ونتیلاسیون و ممانعت از تماس آن با رطوبت ، آب باران و آب کندانس مخصوصا زمان کوتاه بعد از پایان گالوانیزاسیون برای جلوگیری از سفیدک از عمده ترین مسائلی می باشد که بایستی مد نظر قرار داد . سفیدک پودرهای سفید رنگ می باشد که دارای چسبندگی بسیار ضعیف است ، اگر قطعات ، چسبیده بهم انبارشود و بعلت نبودن جریان هوا و یا اگر انبار فاقد سیستم ونتیلاسیون صحیح باشد آب و رطوبت در روی سطح قطعه جمع شده و ایجاد سفیدک مینماید.
اگر به علت وجود پرزها و ترک های سطح پوشش ، هوا نتواند کاملا با پوشش تماس پیدا کند ، اکسید کربن کافی جهت تشکیل فیلم محافظ وجود نخواهد داشت ، در نتیجه لایه محافظ تشکیل نخواهد شد . برای پیشگیری از سفیدک ، سطح پوشش را بایستی سریعا خشک کرد تا این نوع خوردگی توقف نماید . قطعات انبارشده در فضای آزاد را بایستی طوری گذاشت که آب در سطح پوشش جمع نشود .
رسوب اکسید روی تیره رنگ در سطح پوشش

در لحظه ورود قطعه به داخل حمام مذاب روی ، خاکسترهای شناور سوخته میشوند و در سطح فولاد نشست میکنند، که در نهایت پوشش روی خالص راخراب می کنند . برای جلوگیری از این عیب بایستی مواد معلق و شناور سطح حمام را قبل و بعد از غوطه وری جاروب کرد.
صنایع گالوانیزه روی پوشان قزوین از تولید تا خدمات محصولات همیشه همراه شما خواهد بود.
صنایع لوله گلخانه ، لوله گالوانیزه ، لوله مانیسمان، لوله برق و لوله قزوین در بستر کیفیت محصولات و خدمات برای شما
آشنایی کامل و تخصصی تکنسین های این مجموعه با موارد و مسائل مورد نیاز شما با مشاوره پی در پی غیر حضوری برای داشتن کیفیت بالا و برتر با استانداردهای بین المللی در پروژه های شما همکار و مشتری گرامی کیفیت را به شما تقدیم خواهد داشت.

سه شنبه 01 بهمن 1398 - 12:26
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
پاسخ جدید