تبلیغات در اینترنتclose
آموزش نصب گوگل آنالیتیکس در وردپرس - پاسخ 4
ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : جمعه 16 خرداد 1399 - 9:20 بعد از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
parisa98
آفلاینارسال‌ها : 3
عضویت: 15 /2 /1399
پاسخ : 4 RE
Google Analytics یکی از ابزارهای شرکت گوگل است که از آن می توان جهت تجزیه، تحلیل و آنالیز وبسایت و یا اپلیکیشن های موبایل بهره برد.
این ابزار در 2 نسخه ی رایگان و غیر رایگان ارائه شده است. ابزار غیر رایگان گوگل آنالیتیکس با نام Google Analytics 360 عرضه شده که در شرایطی خاص باید از آن استفاده کرد ولی اکثر کسب و کارهای اینترنتی در جهان هنوز هم از نسخه ی رایگان آن استفاده کرده و جواب بیشتر سؤالاتشان را به راحتی از آن می گیرند.
نمی توان گفت هیچ ابزاری در جهان به اندازه گوگل آنالیتیکس کامل نیست بلکه برعکس، ابزارهای حرفه ای و کامل تری نیز در جهان وجود دارد و جایگزین ابزار گوگل آنالیتیکس نیز هستند مثل leadfeeder , kissmetricshq , woopra و matomo اما بی شک بهترین و کامل ترین ابزار تجزیه و تحلیل رایگان در جهان، Google Analytics است و همچنین ویژگی منحصر به فرد آن متصل شدن به سایر محصولات گوگل مثل Google search console است که می تواند مکمل اطلاعات باشد.
اگر شما یک دیجیتال مارکتینگ و یا سئوکار حرفه ای هستید نیاز به یک دوره آموزش گوگل آنالیتیکس دارید. زیرا هیچ ابزاری مانند آن اطلاعات جامعی را در اختیارتان نمی گذارد تا بتوانید تجزیه و تحلیل خوبی از سایتتان داشته باشید.
دوشنبه 15 اردیبهشت 1399 - 11:22
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
پاسخ جدید