تبلیغات در اینترنتclose
اجاره خودرو
ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : یکشنبه 30 تیر 1398 - 11:42 بعد از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
تعداد بازدید 39
نویسنده پیام
mahrooparsa
آنلاین

ارسال‌ها : 6
عضویت: 6 /8 /1397
اجاره خودرو
اجاره خودرو راهکاری مناسب جهت کاهش هزینه ها
مقدمه رنت ماشین یا آژانس کرایه اتومبیل بدون راننده در اختیار گذاشتن یک ماشین برای مدت کوتاه یا بلند مدت به صورت اجاره خودرو ساعتی ، اجاره ماشین روزانه و هفتگی و ماهیانه می باشد. این است که اغلب با شعبه های محلی متعدد که اجازه می دهد تا کاربر را به بازگشت یک وسیله نقلیه در مکان های مختلف و در دیگر شهرها سازمان یافته، و در درجه اول در نزدیکی فرودگاه و یا مناطق شهرهای شلوغ واقع شده و اغلب توسط یک وب سایت ارائه می گردد که به صورت رزرو آنلاین یا رزرو خودرو حضوری و تلفنی می باشد. اجاره خودرو بدون راننده در درجه اول افرادی که نیاز به یک وسیله نقلیه موقت، برای مثال کسانی که خود وسیله نقلیه ندارد کرایه می کنند، مسافران که خارج شهر هستند و یا دارندگان وسیله نقلیه آسیب دیده یا به انتظار تعمیر و یا از طرف بیمه منتظر جبران خسارت هستند و یا کسانی که به دنبال اجاره خودروهای تشریفاتی و اجاره ماشین عروس با راننده به صورت موقت هستند. آژانس های کرایه خودرو نیز خود به نیازهای صنعت خودرو خدمت می کنند، با اجاره تریلی یا کامیون، و در بازارهای خاص و انواع دیگر از وسایل نقلیه مانند موتور سیکلت و یا اسکوتر نیز ممکن است ارائه شود که در غالب شرکت های حمل ونقل مثل شرکت سعادت رنت که زیر مجموعه شرکت حمل و نقل بین المللی آوای خزر می باشد به فعالیتهای خود گسترش می دهند. در کناررنت آژانس های کرایه ماشین معمولا نیزبا ارائه محصولات اضافی مانند بیمه مکمل ، سیستم های ناوبری پیشرفته برون شهری ، سیستم موقعیت یابی جهانی وسایل سرگرمی و تفریحی ، وسایل مسافرتی ، اقامتگاه (اجاره ویلا)، تلفن همراه، اینترنت قابل حمل و صندلی ایمنی کودک و دیگر امکانات خدمات خود را افزایش می دهند..

رنت خودرو
رنت کار، به معنای اجاره خودرو برای مدت زمان محدودی مثلا چند ساعت یا چند روز می باشد. رنت ماشین پس از آنکه اجاره اتومبیل در اروپا و آمریکا با استقبال مواجه شد، شرکت های بسیاری برای این منظور در سرتاسر جهان شکل گرفت که با در اختیار داشتن چندین اتومبیل لوکس و کلاسیک در خدمت مشتریان قرار گرفت. شرکت ها و مؤسسات اجاره اتومبیل با در نظر گرفتن شرایط اجاره ماشین و نیاز مشتریان معمولا نزدیک فرودگاه ها و یا محدوده های پر تردد شهری قرار دارند و بعضی از آنها از طریق وب سایت خود رزرو آنلاین خودرو را انجام می دهند. بطور کلی مشتریان برای اهداف مختلفی خودرو اجاره ای دریافت می کنند. مسافرانی که قصد دارند برای مدتی در شهری بمانند از مشتریان اصلی این صنعت هستند. از این رو شعبه ای از این شرکت ها معمولا در فرودگاه ها قرار دارند تا مسافران بتوانند به سهولت اتومبیل اجاره کنند. شرکت اجاره ماشین

آریا نا رنت شعبه های مختلفی در فرودگاه های بین المللی ایران برای رفاه هرچه بیشتر مشتریان خود دارد و شما مشتریان عزیز با در نظر گرفتن شرایط اجاره ماشین می توانید یک خودرو رنت کرده و به امور شخصی و مسافرت خود برسید.

امضا کاربر


شنبه 03 آذر 1397 - 16:55
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.