ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : چهارشنبه 12 آذر 1399 - 1:07 قبل از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
تعداد بازدید 38
نویسنده پیام
ashkan666
آنلاین

ارسال‌ها : 1
عضویت: 11 /11 /1397
اموزش گیتار الکتریک
امروزه ما همراه با کار و مسائل روزمره نیاز به یک تفریح و سرگرمی داریم که البته به عقیده ی من بهترین سرگرمی موسیقی است اما من وقتی با خیلی از دوستانم صحبت میکنم می گویند که وقتی برای رفتن به اموزشگاه ندارند و این معمولا بزرگترین مشکل در بین مردم هستش که در بین کارها و مشکلات روزمره توانایی مراجعه به اموزشگاه های موسیقی ندارند.
اما بهترین راه برای این مشکل به عقیده ی من اموزش گیتار الکتریک ان هم به صورت انلاین است. در این صورت است که هر شخصی می تواند با هر شغلی در خانه اموزش ببیند و نیازی نیست بعد از کار و خستگی زیاد به اموزشگاه ها مراجعه کنند و تازه زمان زیادی را در ترافیک به سر ببرند و در واقع بزرگترین راه حل برای اموزش گیتار برقی به عقیده ی من اموزش انلاین است چیزی که تا به امروز در کشور ما وجود نداشته است.
اموزش به صورت انلاین به شما این امکانات را میدهد که با گنجینه ای از اطلاعات روبرو شوید و در همان ابتدای کاربه کلی مطلب رایگان دسترسی داشته باشید وهمچنین هر سوالی که داشتید همان موقع مطرح کنید و نهایتا 2 ساعت بعد جواب ان را میگیرید در حالی که این امکانات برای شما در اموزشگاه ها امکان پذیر نبود.
اما اموزش گیتار به مهارت کامل نیاز دارد و برای اینکه به بیراهه نرید نیاز به یک اموزش جامع و البته به روز شده در زمینه گیتار دارید که البته این چیزی است که هرکسی این قابلیت را ندارد. دلیل این امر هم انست که این ساز یک ساز کاملا غربی است و نیاز دارد تا شکل صحیح ان توسط فردی اگاه نسبت به ان گفته شود.
یک چیزی که در جامعه ی ما جا افتاده این موضوع است که گیتار الکتریک بسیار سخته و حتما باید از سن بچگی باید ان را شروع کرد که این عامل هم دلیلی است برای اینکه بسیاری از افراد که اموزش میدهند خودشان اطلاعات کافی ندارند و برای پوشاندن این نقصی که دارند از این جملات استفاده میکنند.
پنجشنبه 11 بهمن 1397 - 14:11
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.