ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : جمعه 15 مرداد 1400 - 1:04 قبل از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
تعداد بازدید 48
نویسنده پیام
topsite
آنلاین

ارسال‌ها : 3
عضویت: 6 /3 /1397
ویزای تحصیلی کاناداویزای تحصیلی کانادا


ویزای تحصیلی کانادا از جمله ویزاهای موقت برای ورود به خاک کانادا است. اگر شما قصد ادامه تحصیل در کشور کانادا را داشته باشید؛ باید اقدام به دریافت ویزای تحصیلی کانادا نمایید. دریافت این ویزا در شرایط گوناگون دارای نکاتی جزئی است؛ که باید آنها را مدنظر داشته باشید. به عنوان مثال دریافت ویزای تحصیلی برای ورود به دانشگاه‌های کانادا شرایط متفاوتی با دریافت ویزا برای ورود به مدارس کانادا دارد.

ویزای تحصیلی کانادا برای دانشجویان


تحصیل در دانشگاه‌های کانادا آرزوی بسیاری از علاقمندان به تحصیل در یک کشور پیشرفته با دانشگاه‌های معتبر است. در کانادا دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی بسیاری مشغول ارائه خدمات آموزشی هستند؛ که می‌توانید بنابر علایق و مقطع تحصیلی خود برای ثبت نام در آنها اقدام کنید.
تحصیل در دانشگاه‌های کانادا و همچنین دریافت ویزای تحصیلی کانادا از اداره مهاجرت این کشور برای ورود به خاک کانادا، نیازمند دریافت پذیرش از دانشگاه مدنظر است. به‌طور خلاصه در ابتدا شما باید از دانشگاه مدنظر پذیرش تحصیلی بگیرید؛ سپس با ارائه مدرک پذیرش تحصیلی به اداره مهاجرت، ویزای تحصیلی کانادا خود را دریافت کنید.
توجه کنید که دریافت ویزای تحصیلی منوط به پذیرش برای دوره‌های تحصیلی بیش از شش ماه است. نکته مهم دیگر این است که دانشگاه پذیرش‌دهنده مورد تایید اداره مهاجرت کانادا باشد. در واقع دانشگاه مدنظر در لیستی موسوم به DLI که در سایت اداره مهاجرت کانادا منتشر شده، حضور داشته باشد.
نکته دیگر در مورد ویزای تحصیلی کانادا مدت زمان اعتبار آن است. ویزای دانشجویی کانادا تا زمانی که مشغول تحصیل در آن مقطع باشید معتبر است؛ و در این دوران می‌توانید بدون محدودیت خاصی به کشور کانادا سفر کرده و در آن زندگی کنید.
گاهی ویزای تحصیلی کانادا به صورت مشروط داده می‌شود. به عنوان مثال دانشگاه پذیرش‌دهنده پذیرش تحصیلی را مشروط بر گذراندن دوره آموزش زبان در ترم اول قرار می‌دهد. در این شرایط در صورت عدم رعایت شرط مدنظر ویزای تحصیلی باطل خواهد شد.
همچنین برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا باید مدارک مشخصی را فراهم کنید. از جمله این مدارک تصویر پاسپورت و شناسنامه ترجمه شده، یک قطعه عکس، نامه اثبات تمکن مالی، نامه سوابق کاری و بیمه، نامه تعیین هدف از تحصیل، تکمیل فرم‌های درخواست ویزا و درنهایت پرداخت هزینه‌های درخواست ویزای تحصیلی کانادا از جمله مهم‌ترین مدارکی است که باید به اداره مهاجرت و شهروندی کانادا تحویل دهید. درباره هزینه‌ها پرداخت 150 دلار کانادا برای متقاضی اصلی و 155 دلار کانادا برای هریک از همراهان مورد نیاز است. همچنین 85 دلار هزینه انگشت نگاری هر فرد خواهد بود.
درباره ویزای تحصیلی برای دانشگاه‌های استان کبک، علاوه بر مدارک گفته شده شما باید نامه CAQ را نیز از این استان دریافت کنید. هزینه دریافت این نامه نیز 110 دلار کانادا است.
در نهایت ویزای تحصیلی شما حدود سه ماه پس از اقدام در وب‌سایت اداره مهاجرت کانادا، آماده خواهد شد. در این زمان شما با مراجعه به سفارت کانادا در ترکیه می‌توانید ویزای خود را دریافت کنید.ویزای تحصیلی کانادا برای دانش آموزان


ویزای تحصیلی کانادا برای دانش آموزان نیز دارای ویژگی‌هایی تقریبا مشابه با ویزای دانشجویی است. البته در این زمینه تفاوت‌هایی نیز وجود دارد که باید به آن توجه کنید.
در درجه اول برای تحصیل در مدارس کانادا نیز نیازمند دریافت پذیرش هستید. خوشبختانه تمامی مدارس کانادا از نظر اداره مهاجرت این کشور مورد تایید هستند.
همچنین برای افراد زیر 18 سال مسئله همراهی والدین وجود دارد؛ و یا کسی باید در کشور مقصد مسئولیت کودک را برعهده بگیرد. در این شرایط اثبات توانایی مالی والدین برای پرداخت هزینه‌ها بسیار مهم است. در این شرایط دانش آموزان تا زمانی که مشغول تحصیل هستند؛ می‌توانند ویزای تحصیلی کانادا را تمدید کنند.


در نهایت فراموش نکنید که اخذ ویزای تحصیلی کانادا کاری نسبتا پیچیده و زمان‌بر است؛ و در صورت رد شدن درخواست شما، زمان و منابع مالی زیادی را از دست خواهید داد. از جمله موقعیتی که دانشگاه پذیرنده برای شما فراهم کرده است؛ در این شرایط ممکن است از دست برود. در نتیجه توصیه اکید می‌کنیم برای دریافت اقامت تحصیلی کانادا از مشاوره و کمک یک گروه خبره در امر مهاجرت بهره ببرید.
مجموعه مهاجرتی دِوَک دارای تجربه بالایی در زمینه دریافت اقامت کانادا از طریق ویزای تحصیلی است. ما می‌توانیم در تمامی مراحل اخذ پذیرش دانشگاهی و دریافت ویزای تحصیلی کانادا در کنار شما باشیم. برای دریافت مشاوره و طرح هرگونه سوال در این زمینه با ما تماس بگیرید.
یکشنبه 14 بهمن 1397 - 12:42
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.