تبلیغات در اینترنتclose
انجام پایان نامه دانشجویی ارزان
ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : شنبه 30 شهریور 1398 - 5:13 قبل از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
نویسنده پیام
topwebb
آنلاین

ارسال‌ها : 9
عضویت: 1 /9 /1397
انجام پایان نامه دانشجویی ارزان
مشاوره انجام پایان نامه زبان انگلیسی
زبان انگلیسی یکی از رشته های پرطرفدار شاخه علوم انسانی است که هر ساله دانشجویان زیادی در دانشگاه های کشور جذب این رشته می شوند. این رشته در دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، سه گرایش آموزش زبان انگلیسی، ادبیات انگلیسی و مترجمی زبان انگلیسی دارد.
مشاوره انجام پایان نامه در مشاورینتز
مشاوره انجام پایان نامه ادبیات فارسی
رشته زبان و ادبیات فارسی از کهن ترین رشته هایی ست که همواره در دانشگاه ها و مراکز عالی تدریس می شود. این رشته که جز زیرمجموعه علوم انسانی ست از پرطرفدارترین رشته های موجود این مجموعه محسوب می شود، که حتی علاوه بر ایران در برخی از دانشگاه های معتبر و معروف جهان مانند هاوارد، آکسفورد و همچنین دانشکده های ایالت آریزونا، نیویورک، بوستون و … نیز تدریس می شود. گستردگی حوزه های موضوعی برای انجام پایان نامه ادبیات فارسی از جذابیتهای این رشته می باشد.
در رشته زبان و ادبیات فارسی با حافظ و مولانا و مثنوی اش به عرفان و تصوف وارد می شویم و با منطق الطیر عطار هفت شهر عشق را می پیماییم. در خلال داستان ها و نقد آن به قلمرو جامعه شناسی ورود می کنیم و با چراغ گرد شهر می چرخیم، با بررسی داستان ها و نظریه های روان شناسانی همچون فروید به دنیای روانشناسی سفر می کنیم و در خلال اسطوره ها به یونان و روم می رویم. و همچنین توسط اشعار نظامی با دلدادگانی همچون خسرو و شیرین و لیلی و مجنون آشنا می شویم.
مشاوره انجام پایان نامه شیمی
رشته شیمی (Chemistry) در ایران در مقطع لیسانس دارای گرایشهای محض و کاربردی می باشد و در مقطع کارشناسی ارشد دارای پنج گرایش‌ اصلی شیمی تجزیه، شیمی آلی، شیمی معدنی، شیمی فیزیک و شیمی کاربردی می باشد. طی چند سال اخیر گرایش هایی بین رشته ای نظیر نانو شیمی، بیوتکنولوژی، شیمی دریا، شیمی مواد غذایی، شیمی آفت کشها، شیمی دارویی، شیمی نفت و کاتالیز، پلیمر و فیتوشیمی به گرایش های شیمی اضافه شده است.


چهارشنبه 21 فروردین 1398 - 00:37
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.