ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : دوشنبه 31 شهریور 1399 - 8:44 قبل از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
تعداد بازدید 27
نویسنده پیام
parsianclimber
آنلاین

ارسال‌ها : 2
عضویت: 17 /2 /1398
تشکرها : 1
اجاره کلایمر
شما می توانید با خواندن مطالب زیردر این باره تصمیم بگیرید .
در دسترس بودن داربست به هنگام خرید
اگر برای نیازمندی‌هایتان تجهیزات داربست را بخرید باید جایی را داشته باشید تا بتوانید از انها نگه داری کنید .از طرف دیگر اگر شما همیشه برای کارهایتان داربست را اجاره کنید هنگامی که یک پروژه اضطراری داشته باشید باید ترتیب اجاره داربست را بدهید که به طور کلی باعث به تاخیر افتادن کار پروژه می شود .اما اگر داربست را خریده باشید می توانید تنها با حمل ان به محل مورد نظر کار خود را شروع کنید .
محدودیت‌های تجهیزات استیجاری
مهمترین عیب اجاره سیستم داربست این است که محدودیت‌هایی در مورد ان وجود دارد که مانع می شود شما کل سیستم داربست را به یک منطقه دوردست یا شهرستان ببرید .
اگر شما پروژه ای در دست داشته باشید که در خارج از شهر و یا کشور قرار گرفته باشد به هیچ وجه اجازه نخواهید داشت تجهیزات داربست را همراه خود ببرید .
هزینه های سنگین اجاره کردن داربست
اجاره مکرر وسایل داربست برای تکمیل کارها ممکن است منجر به صرف هزینه‌های اضافی در حین کار شود . زمانی که به جای اجاره ی سیستم داربست لوازم مورد نیاز را می‌خرید می‌توانید پول قابل ‌توجهی را ذخیره کنید که می‌توانید صرف دیگر هزینه‌های کسب و کار یا رشد کسب ‌و کار خود از آن استفاده کنید .
تمدید قرارداد
وقت شما برای ملاقات با شرکت‌های لیزینگ داربست ( اجاره داربست ) که طبق شرایط قرارداد بابت پرداخت هزینه قرارداد و تمدید مجدد ان در هرهفته یا هرماه اتفاق میافتد صرف خواهد شد.
نتیجه گیری و یک پیشنهاد
اکنون که به مزایا و معایب خرید و اجاره سیستم داربست دست یافته اید در موقعیت بهتری قرار خواهید گرفت تا تصمیم بگیرید که چه چیزی برای پروژه شما بهتر است.
با این حال اگر نیاز مداوم به سیستم داربست بندی برای اتمام پروژه‌های خود دارید . می توانید سیستم مورد نظر خود را بخرید و همیشه از ان استفاده کنید.
یک پیشنهاد
امروزه استفاده از داربست به حداقل رسیده و تمام شرکت های ساختمانی و پیمانکاران از کلایمر که جایگزین نوین داربست به حساب می اید استفاده می کنند.
دلیل اینکه افراد به استفاده از کلایمر روی اورده اند و از ان به خوبی استقبال می کنند ایمنی فوق العاده بالای ان و قیمت مناسب ان نسبت به داربست است.
از ویژگی های مهم خرید و یا احاره کلایمر می توان به تسهیل کار های ساخت و ساز توسط ان اشاره کرد .

سه شنبه 17 اردیبهشت 1398 - 01:04
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.