تبلیغات در اینترنتclose
کار در منزل با طراحی سایت وردپرسی
ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : جمعه 09 خرداد 1399 - 1:52 بعد از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
نویسنده پیام
tarahimodern
آنلاین

ارسال‌ها : 23
عضویت: 21 /6 /1397
تشکر شده : 1
کار در منزل با طراحی سایت وردپرسی

کار در منزل زمانی برای شما سود آور است که شما کمی جسورانه برخورد کنید و طرز تفکر پدران خود را کنار بگذارید! زیرا شما تا زمانی که از تجارت سنتی خارج نشوید، نمی توانید با آن طرز تفکرها، تجارت جدیدی در خانه شروع کنید، به شما پیشنهاد می کنیم که تا می توانید آموزش ببینید و روی خودتان سرمایه گذاری کنید و با تخصص خود، به صورت پیوسته در مسیر تکنولوژی روز دنیا حرکت کنید، اگر بتوانید چنین کاری را به خوبی انجام دهید، در هر تجارتی که باشید، بعد از چند سال، بزرگترین مرجع آن کشور خواهید شد، زیرا ۹۹ درصد افراد به صورت پیوسته بر روی خودشان سرمایه گذاری نمی کنند! با طراحی مدرن همراه باشید تا شما را با انواع کار در منزل آشنا کنیم.

کار در منزل را چگونه آغاز کنیم؟
وقتی اولین بار جمله ای فوق العاده از وارن بافت شنیدم ، مدتها من را به فکر فرو برد، وارن بافت می گوید که اگر نتوانید راهی پیدا کنید که در مواقعی که خواب هستید پولسازی کنید، مجبور می شوید تا آخر عمر، برای مبالغ کمی، زمان و عمر خود را تلف کنید! پولساختن هیچ ارتباطی با زمان ندارد، اگر فکر می کنید که برای پول بدست آوردن باید زمان صرف کرد، به خاطر باورهای اشتباهی است که به شما القاء شده! بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم که یک کسب و کار اینترنتی فوق العاده را برای خودتان راه اندازی کنید.


۱- راه اندازی کسب و کار اینترنتی
اگر به فکر کار در منزل هستید، می توانید منابع درآمد غیر فعال برای خودتان ایجاد کنید، منابع درآمد غیر فعال، به تجارت هایی گفته می شود که شما تنها یک بار ، کاری را انجام می دهید ولی درآمد آن به صورت همیشگی و پایدار خواهد بود و از همه مهتر اینکه برای کسب درآمد از اینترنت ، نیازی به زمان گذاشتن ندارید! یکی از راههایی که برای شما درآمد غیر فعال را ایجاد می کند، راه اندازی کسب و کار اینترنتی است، که قبلا در رابطه با آن، در دوره ی ساخت تجارت آنلاین صحبت کرده ایم.
انواع کار در منزل اینترنتی در ایران
البته در نظر داشته باشید که اگر سرمایه ی اولیه ندارید باید در ابتدای مسیر، تمام کارها را خودتان انجام دهید و هر زمانی که به درامدهای خوب رسیدید، می توانید کارها را به دیگران واگذار کنید و خودتان تنها نظاره گر درآمدهایی باشید که همواره به صورت پیوسته به حساب شما واریز می شود، مطمئن باشید که این اتفاق برای اطرافیانتان آنقدر عجیب است که همه ی دوستان و آشنایان شما، انگشت به دهان می مانند، که چگونه می توان به این سادگی پولسازی کرد؟! بنابراین راه اندازی کسب و کار اینترنتی امروزه یک فرصت فوق العاده محسوب می شود، زیرا تجارت سنتی همواره بیش از پیش، در حال اشباع شدن است، اما افراد بسیار کمی در ایران وجود دارند که از کسب و کار اینترنتی درآمدهای بسیار عالی کسب می کنند.

اگر به دنبال ایجاد کار در منزل هستید، فرصت راه اندازی کسب و کار اینترنتی را از دست ندهید، زیرا اگر بخواهید سایتی را راه اندازی کنید، به هیچ مجوز و سرمایه اولیه ای نیاز ندارید، بلکه به تنها چیزی که نیاز دارید، مصمم بودن و اراده ای است که باید همواره به صورت پیوسته در درون شما وجود داشته باشد، بنابراین به شما پیشنهاد می کنم که حتما هر چه سریع تر از فرصتی که پیش رو دارید استفاده کنید، چون کسب درآمد از اینترنت به تازگی در ایران جا افتاده است و افراد موفق خیلی زیادی ، در این حوزه وجود ندارند! اگر شش ماه قبل کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کرده بودید، تا به حال سایتی پربیننده داشتید.

شنبه 21 اردیبهشت 1398 - 19:28
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.