تبلیغات در اینترنتclose
استخراج بیت کوین و راه اندازی فارم ماینینگ
ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : شنبه 17 خرداد 1399 - 1:08 بعد از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
نویسنده پیام
joodi
آنلاین

ارسال‌ها : 2
عضویت: 5 /3 /1398
تشکر شده : 1
استخراج بیت کوین و راه اندازی فارم ماینینگ
معرفی عملیات ماینینگ :

تراکنش : شـامل تراکنــش های انجام شده در بازار ارزهای دیجــیتال و پیدا و حل کـــردن بلاکــ ها انتخاب استـخر منـاسب و شنـاخـت درست بازار از عوامل کلیدی می باشد.
ماینر: دستگاه هــایی که عمــلیات تایید تراکنش ها و حـل بلاک ها را انجام می دهند. انتخاب ماینر بستگی به عواملی از قبیل میزان سرمایه، امکانات نگهداری و غیره دارد.
استخراج : در ازای انجام عملیات توسط ماینرها، بیت کوین یا دیگر ارزهای دیجیتال پرداخت می گردد. میزان بیت کوین پرداختی به عواملی از جمله میزان هش ریت و سختی شبکه بستگی دارد.

نگهداری ماینرها:

برای انتخاب نوع و تعداد ماینر ها سه فاکتور کلیدی باید منظور شود:
برق مصرفی: میزان برق مصرفی ماینر ها در حال حاضر بسیار بالا می باشد و به همین دلیل محل نگهداری آنها (مسکونی/تجاری/صنعتی) عاملی تعیین کننده در هزینه ها و همچنین موجود بودن تاسیسات لازم برای تامین این حجم می باشد.
تهویه: ماینر ها به دلیل مصرف بالای برق، نیازمند سیستم سرمایشی و تهویه مناسب می باشند. در صورت در نظر نگرفتن این فاکتور عمر و بازده ماینر ها به شدت کاهش می یابد.
بازگشت سرمایه: ایجاد تعادلی بین حد سرمایه گذاری و مخارج از عواملی است که به دانش و دسترسی زیادی به اطلاعات بازار ارزهای دیجیتال بستگی دارد.

راه حل:

سیتکس باکس محصول شرکت سیتکس می باشد که برای اولین بار در کشور با رعایت اصولی مهندسی و استاندارد های صنعتی باکسی را برای نگهداری ماینر ها تولید می کند.

از مزایای سیتکس باکس:


پرتابل بودن و امکان جایگیری در هر سایت – حذف فاکتور تاثیر گذاری آب و هوای محل نگهداری
فراهم کردن اتاق تمیز برای کارکردن بهینه ماینر ها
تامین برق لازم به شیوه استاندارد
سیستم تهویه مناسب بر اساس تعداد ماینر ها
قیمت پایین در مقایسه با مدل های مشابه خارجی


برای اطلاعات بیشتر و یا مشاوره برای ایجاد و راه اندازی فارم ماینینگ در هر ابعاد و هر تعدادی ، می توانید به سایت https://citexco.com مراجعه کنید، مطمئن باشید نتیجه ی خوبی خواهید گرفت.
یکشنبه 05 خرداد 1398 - 10:51
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.