ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : جمعه 17 آذر 1402 - 7:31 قبل از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
نویسنده پیام
magbot
آنلاین

ارسال‌ها : 45
عضویت: 26 /7 /1397
25 راهنماي طراحي تجربه مبتکرانه


25 راهنماي طراحي تجربه مبتکرانه

طراحی رابط کاربری
با قاطعیت، سرسختی و کار سخت، می توانید مهارت های طراحی UX خود را بهبود بخشید. اگر بیش از چند دقیقه از مشاهده روز خود را صرف حداقل 25 مورد از بهترین آموزش طراحی UX کنید مطمئنا UX را بهتر می شناسید و حتی بیشتر متعهد خواهید شد تا آن را بخشی جدایی ناپذیر از روند طراحی خود قرار دهید.

طراح ممکن است با بهترین پلت فرم یا برنامه آنلاین به دنبال آن باشد، اما اگر کاربران به راحتی نمی توانند یاد بگیرند که چگونه از آن استفاده کنند، احتمالا آن را رها می کنند. به همین دلیل است که به عنوان یک طراح وب، شما باید مهارت های خود را در تضمین یک تجربه کاربری عالی برای وب سایت های خود تیز کنید.جعبه ابزار طراح UX
نامحدود بارگیری: 500،000 + Wireframe & UX Templates، Kits UI & Assets Design

این یک ارائه است که شما نباید دست از دست بدهید، مخصوصا اگر هنوز در مورد مسیر شغلی که باید انجام دهید، مطمئن نیستید. در اینجا، Geraud de Laval به وضوح UX را تعریف می کند. آنچه جالب تر است این است که در این ارائه، مفهوم UX را با مقایسه آن با یک ماشین بحث می کند.


فراتر از هر سایه ای از شک، ماشین بدی وجود ندارد، زیرا همه چیز وابسته به آن است که از آن استفاده می کند.
2. UX UI نیست توسط نیکلاس دمانج

هنوز هم در مورد تفاوت UX و UI تفاوت دارد؟

خوب، نیکلاس دمنج یک آموزش بسیار ساده و در عین حال جامع و صادقانه ارائه می دهد که در مورد آنچه که UX را از UI جدا می کند روشن است. این مطمئنا به شما در ارزیابی مهارت های خود کمک خواهد کرد، اگر بیشتر از شما درخواست شغل می کنید.
3. UXNight: طراحی برای مامان شما با Andi Galpern

جمعه 31 خرداد 1398 - 03:50
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.