ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : شنبه 21 تیر 1399 - 5:33 قبل از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
تعداد بازدید 41
نویسنده پیام
halime70
آنلاین

ارسال‌ها : 88
عضویت: 2 /8 /1397
عمل بواسیر با لیزر
لیزردرمانی از موثرترین و کم عارضه ترین روش های درمانی برای بیماری هموروئید است. بیماری هموروئید بیماری مهلک و کشنده ای نیست ولی اگر برای آن درمان مناسبی آغاز نشود فرد در خطر ابتلا به بیماری های دیگر قرار می گیرد و عوارض گوناگونی برای او به وجود می آید.
با پیشرفت این بیماری ، روش های مداوای بیماری هم سخت تر و پیچیده تر میشود. عمل هموروئید برای اکثر بیماران مبتلا چیزی شبیه کابوس است. این روش درمانی با درد و خونریزی بسیار زیادی همراه است ولی در روش لیزر درمانی و درمان هموروئید بدون جراحی ، بیمار احساس هیچ گونه درد و خونریزی ندارد . مدت زمان انجام لیزر زیر 1 ساعت است و بیمار نیاز به هیچ گونه بستری شدن و مراقبت پزشکی ندارد.
ثابت شده است که بسیاری از انواع بیماری بواسیر به وسیله ی لیزر ، به طور کامل بهبود یافته است و بیماران تجربه ی بازگشت مجدد بیماری را ندارند.
در این روش کل فرایند درمان به وسیله ی اشعه ی لیزر صورت می گیرد و هیچ گونه برش و تیغی وجود ندارد.
در روش های عمل جراحی بیماران درد و خونریزی زیادی را تجربه می کنند. بیمار پس از انجام عمل هموروئید برای مدت 2 الی 4 هفته زمان ، برای استراحت و به دست آوردن بهبودی نسبی نیاز دارد. در بیشتر موارد پس از انجام عمل جراحی ،بازگشت مجدد بیماری اتفاق افتاده و بیمار دوباره درگیر شده است. همچنین از بدترین عوارض عمل جراحی بی اختیاری در دفع مدفوع و گاز روده برای مدت موقت یا به طور دائمی پس از انجام عمل است.
در روش لیزر درمانی که با نام ( IRC ) هم شناخته می شود با تاباندن اشعه ی مادون قرمز برای مدت 1 ثانیه به رگ های آسیب دیده در ناحیه ی مقعد ،آنها را می سوزانند و خشک می کنند. در نتیجه خونرسانی این رگ ها قطع می شود و بواسیر از بین می رود.
این روش غیر تهاجمی عوارض بسیار کمتری نسبت به سایر روش ها به خصوص عمل جراحی دارد.
این روش مناسب ترین راه درمان بواسیر های کوچک و متوسط و همچنین انواع بواسیرهای داخلی است.

عمل بواسیر با لیزر

دوشنبه 23 دی 1398 - 14:03
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.