تبلیغات در اینترنتclose
قانون جذب چیست؟
ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : جمعه 09 خرداد 1399 - 3:50 بعد از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
تعداد بازدید 29
نویسنده پیام
niceboo
آنلاین

ارسال‌ها : 2
عضویت: 6 /7 /1397
قانون جذب چیست؟
همه ما معتقدیم که خداوند جهان را بر اساس نظم و با دقت بسیار بالایی آفریده است. اما در مورد اتفاقات و وقایعی که هر روز برای ما و مردم جهان اتفاق می افتد چنین نظری نداریم. حس می کنیم چیزهای دیگری مانند تقدیر، خواست خدا، سرنوشت و… اتفاقات زندگی ما را رقم می زنند. برای همین، هنگامی که قصد داریم برای زندگی بهتر تلاش کنیم، به جای درک قوانینی که بر جهان و زندگی ما حاکم است، سعی می کنیم با نماز، روزه، ذکر گفتن، متوسل شدن به این و آن و… زندگیمان را تغییر دهیم یا اگر هم مثل اکثر افراد جامعه درگیر خرافات و افکار جاهلانه نباشیم، سعی می کنیم با تلاش و سختکوشی، زحمت و رنج، زندگی خود را متحول کنیم. یا شاید هر دوی این اقدامات را همزمان برای موفقیت به کار بگیریم و در صورت شکست، جامعه، دولت، شرایط اقتصاد، عدم حمایت مسئولین، مشکلات زیر بنایی کشور و یا به هر بهانه دیگری که می تواند حل مسئله را خارج از حیطه اختیار ما جلوه دهد، متوسل می شویم. اما آیا عاقلانه است که خداوندی که همه چیز را با چنان نظم دقیقی آفریده، برای موفقیت و پیشرفت در جنبه های مختلف زندگی راه حل هایی نامشخص و دلبخواهی قرار داده باشد؟ آیا این قوانین موفقیت که در بین مردم رایج شده، متضاد با نظم و دقت موجود در عالم نیست؟
پاسخ کاملا واضح است. دلیل عدم توانایی ما در تغییر شرایط زندگیمان به دلیل عدم درک درستی از قوانین موفقیت است. زیرا خداوند هنگام آفرینش انسان، به انسان وعده داده است که زمین و آسمان را به تسخیر تو درآورده ام. اما ما به عنوان انسان، برای استفاده از این قدرت و نیرویی که خداوند به ما عطا کرده، نیاز به درک قوانین آفرینش و خلقت داریم. برای درک بهتر قوانین کائنات، خداوند بارها و بارها در کتاب مقدس خود، قرآن، به مردم سفارش میکند که در آفرینش جهان تامل کنند و به نشانه ها توجه کنند.
آنچه در این گروه تحقیقاتی ارائه می شود، درکی عمیق از این قوانین است که بر تمام بخش های جهان سایه گسترده است و با دقت بسیار بالایی تمام لحظات و جنبه های زندگی ما را تحت الشعاع خود قرار می دهد. قوانین بسیار ساده هستند. بر روی هر موضوعی متمرکز شویم و به آنها توجه کنیم، مقدار بیشتری از آن جنس اتفاقات را به زندگیمان وارد می کنیم. به همین سادگی! اما دلیل اینکه عمل کردن به آنها برای ما بسیار دشوار است، این است که ما سالهاست عادت کرده ایم به جای تمرکز و توجه به موضوعات مورد نظر و مورد علاقه مان، بر روی موضوعاتی متمرکز شویم که از آنها میترسیم و دوستشان نداریم. زیرا فکر میکنیم با این کار میتوانیم در صورت بروز خطر یا هنگام بروز حادثه ای ناگوار، از خود محافظت کنیم. در حالی که اگر تمرکز ما بر روی موضوعات خوشایند و دلخواهمان باشد، این اتفاقات از کنار ما عبور میکنند بدون اینکه ذره ای آسیب به ما بزنند.
بهتر است یکبار برای همیشه متعهد شویم که اگر از روش ها و تفکرات قدیمی و منسوخ شده نتیجه نگرفته ایم، زندگی کردن به شیوه دیگری را آغاز کنیم که با ویژگی های خداوند مطابقت بیشتری دارد.
بنا بر این در پاسخ به اینکه قانون جذب چیست؟ می توانم بگویم: احساسات خوب اتفاقات خوب و احساسات بد اتفاقات بد را رقم میزنند.
پنجشنبه 07 فروردین 1399 - 12:05
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.