ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : یکشنبه 09 آذر 1399 - 12:26 قبل از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
نویسنده پیام
jody70
آنلاین

ارسال‌ها : 24
عضویت: 31 /1 /1396
آیا راهی برای درمان دائمی و بدون بازگشت فیستول وجود دارد؟

فیستول مقعدی نوعی بیماری مربوط به مقعد یا نشیمنگاه است. نکاتی در رابطه با این بیماری وجود دارد که باید حتما از آنها اطلاع داشته باشید. پس در زیبا مون همراه ما باشید.

فیستول مقعدی نوعی بیماری مربوط به مقعد یا نشیمنگاه است. این عارضه شرایطی همراه با عفونت و دردناک است که نیاز به رسیدگی سریع دارد. هرچند که ماهیت فیستول کشنده نیست، اما اگر در طولانی مدت برای درمان آن اقدام نکنید، عوارض خطرناکی برای بیمار ظاهر میشود. نکاتی در رابطه با این بیماری وجود دارد که باید حتما از آنها اطلاع داشته باشید. پس همراه ما باشید:
فیستول مقعدی چیست؟
بیماری فیستول از عارضه هایی است که امکان ایجاد آن در هر نقطه ی بدن وجود دارد، اما اغلب در اطراف ناحیه مقعد مشاهده میشود که در این صورت با نام فیستول مقعدی معروف است. این بیماری به ایجاد یک ارتباط غیرطبیعی بین دو عضو از بدن گفته میشود. به زبان عامه فیستول تونل باریکی است که دو عضو از بدن را به هم متصل می نماید. این شرایط می تواند خطرناک باشد و باعث انتقال عفونت گردد. در مواردی ممکن است این تونل ها بیشتر از یک مورد باشد. در مورد نوع مقعدی این تونل مابین روده معمولاً بخش رکتوم (راست روده) و پوست اطراف مقعدی ایجاد میشود.
ادامه در http://hampayan.rozblog.com/Post/1259

امضا کاربر


سه شنبه 25 شهریور 1399 - 12:36
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.