ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : یکشنبه 09 آذر 1399 - 12:32 قبل از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
تعداد بازدید 23
نویسنده پیام
sepahandarb
آنلاین

ارسال‌ها : 1
عضویت: 16 /7 /1399
انواع درب ضد حریق
درب ضد حریق چوبی

درب ضد حریق چوبی نیز بد لیل سهولت ساخت در ابعاد مختلف و همچنین نصب در چهارچوب درب های چوبی معمولی مورد استفاده بسیاری از سازندگان می باشد . ولی درب ضد حریق چوبی اگر تمام چوب باشد مورد تایید آتش نشانی و سازمان شهر سازی نیست و نمیتواند تاییدیه های لازم را برای شما اخذ نماید و در صورت ضرورت استفاده از درب ضد حریق چوبی باید درب فلزی استفاده شود که مورد تایید آتش نشانی و شهر سازی باشد و در دوسمت آن رویه چوب نصب شده باشد ! که ضمن مقاومت لازم و دارا بودن تایدیه های لازم نما و ظاهری چوبی داشته باشد که به آن درب ضد حریق طرح چوب می گویند.
درب ضد حریق شیشه ای

بصورت استاندارد برای مجتمع های مسکونی، تجاری و اداری که بشکل آپارتمان در چند طبقه و چند واحدی ساخته می شود در هر طبقه برای مواقع اضطراری درب مخصوص به سمت پله فرار و یا محیط امن طراحی و نصب می گردد ولی امروزه استفاده از درب ضد حریق شیشه ای نه تنها منسوخ شده است بلکه تاییده های لازم را به هیچ وجه نمیگیرد !

درب ضد حریق شیشه خور
درب ضد حریق شیشه خور زیاد طرفدار ندارد و معمولا در بعضی از مناطق شهرداری تهران که سختگیری هایی خاص در ضوابط آتش نشانی آن حاکم است مورد تایید واقع نمیشود! و به طور کلی شیشه درب ضد حریق شیشه خور باید علاوه بر مقاومت در حرارت بالا حالت نشکن و مصلح به سیم فلزی نیز باشد


درب ضد حریق فلزی

درب ضد حریق فلزی چهارچوب درب ضد حریق از جنس فولاد و روکش درب از ورق فولاد با پوشش رنگ تمام کوره ای میباشد.داخل درب پشم سنگ نسوز عایق حرارتی قرار دارد که در برابر آتش تا ۴ساعت در دمای ۸۰۰درجه سانتیگراد مقاوم است.اطراف درب با لاستیک درزگیر نسوز پوشانیده شده است و از درب ضد حریق فلزی میتوان درب ضد حریق دو لنگه هم ساخت که با کوشش های فراوان و در راستای تامین نیاز بازار به وسیله تیم طراحی سپاهان درب طراحی و تولید شده و به لطف خداوند منان توانسته ایم بعد از گذراندن آزمایش های متعدد و پاس کردن تست های ایمنی از سازمانهای زی صلاح تاییدیه های لازم شهر سازی و آتش نشانی رانیز برای درب ضد حریق دو لنگه گرفته ودر این راستا یکی از اولین کارخانه های اراعه دهنده درب ضد حریق دو لنگه و درب ضد حریق یک ونیم لنگه با تاییدیه در ایران باشیم .
https://sepahandarb.com/16-%D8%AF%D8%B1%D8%A8-%D8%B6%D8%AF-%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D9%82-%DA%86%D9%88%D8%A8%DB%8C-%D9%88-%D9%81%D9%84%D8%B2%DB%8C
https://sepahandarb.ir

چهارشنبه 16 مهر 1399 - 18:26
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.