ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : سه شنبه 21 اردیبهشت 1400 - 10:10 بعد از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
نویسنده پیام
signco
آنلاین

ارسال‌ها : 16
عضویت: 8 /11 /1398
تیم آموزشی ، تحقیقاتی و درمانی Healthy8
فروش دستگاه بیوفیدبک فروش دستگاه بیوفیدبک در مرکز مهراز اندیشه با قیمت بسیار مناسب انجام می شود. همچنین انواع دستگاه بیوفیدک از جمله دستگاه بیوفیدبک EEG یا دستگاه نوروفیدبک را می توانید با کیفیت بالا و قیمت مناسب از این مرکز تهیه نمایید. جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با فروش دستگاه بیوفیدبک می توانید به آدرس شیراز - سینما سعدی معدل شرقی ساختمان شاهپرک طبقه 3 مرکز مشاوره مهراز اندیشه مراجعه نمایید.

دستگاه بیوفیدبک دست دوم خدمات مرکز مهراز اندیشه فقط محدود به خرید و فروش دستگاه بیوفیدبک نو نیست. به اطلاع می رسانیم چنانچه قصد فروش و یا خرید دستگاه بیوفیدبک را دارید، می توانید با ما تماس بگیرید. خرید و فروش دستگاه بیوفیدبک دست دوم نیز از خدمات ما می باشد. به این منظور با شماره های 09010580038 و 09361098675 در تماس باشید.

دستگاه بیوفیدبک کارکرده اگر به دنبال دستگاه بیوفیدبک کارکرده هستید و چه در پی خرید دستگاه بیوفیدبک کارکرده و چه فروش دستگاه بیوفیدبک کارکرده می باشید، می توانید به ما مراجعه نمایید. انواع دستگاه بیوفیدبک کارکرده در مرکز مهراز اندیشه به آدرس شیراز - سینما سعدی معدل شرقی ساختمان شاهپرک طبقه 3 مرکز مشاوره مهراز موجود می باشد.

سه شنبه 20 آبان 1399 - 10:53
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.