ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : جمعه 03 اردیبهشت 1400 - 10:36 بعد از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
تعداد بازدید 13
نویسنده پیام
chemistry21
آنلاین

ارسال‌ها : 14
عضویت: 24 /3 /1396
تعمیر یخچال فیلور

معرفی شرکت فیلور
شرکت فیلور در سال 1343 در تهران راه اندازی و شروع بکار کرد ، این شرکت در ابتدا برندهای آمریکایی هوور و فیلکو را مونتاژ میکرد که نام فیلور نیز برگرفته از این دو برند میباشد .

فیلور نامی قدیمی و آشنا در تولید لوازم خانگی است و از دیرباز جایی در خانه های ما برای خود داشته است. از محصولات این شرکت می توان یخچالهای فیلور را نام برد که دارای سابقه ی درخشانی در تولید این محصول می باشد.
اگر شما جزو آن دسته از کسانی هستید که یارمحصولات ایرانی همچون یخچال فیلور هستید ،می توانید با انتخاب خوب نمایندگی تعمیرات یخچال فیلور در زمان وجود مشکل به راحتی آن را برطرف کنید

تعمیر یخچال فیلور
با وجود نمایندگی تعمیرات یخچال فیلور دیگر هیچ نگرانی برای برطرف کردن مشکل یخچال فیلور شما وجود ندارد.

با وجود نمایندگی معتبر در سرتاسر تهران بزرگ می توانید در کمترین زمان مشکل دستگاه خود را برطرف کنید.

از خصوصیات تعمیرگاه لوازم خانگی سرویس برتر حاضر شدن در محل برای تعمیر یخچال فیلور نام برد ، با وجود این مزیت دیگر نیازی به حمل یخچال خود و تحمل سختی و دردسرهای آن نخواهید بود.

از دیگر مزیت های تعمیریخچال فیلور در محل که نمی توان آن را نادیده گرفت، حضور خود شما در زمان تعمیر است ، با وجود خود مشتری نظارت کامل صورت می گیرد و باعث می شود هیچ گونه کم کاری از سوی تعمیرکار صورت نگیرد. همچنین می توانید دستگاه خود را چک کرده و سالم تحویل بگیرید.

وجود افراد مجرب و خبره در نمایندگی تعمیرات یخچال فیلور، تعمیر و رفع عیب یخچال در محل را با کمترین زمان برای مشتریان به ارمغان می آورد .

تعمیرکاران یخچال فیلور که در محل حاضر می شوند تمام سعی خود را می کنند تا قطعه ای که دچار مشکل شده است را تعمیر کنند و اگر قطعه نیاز به تعویض داشت با وجود خود مشتری و کسب تکلیف از او قطعه را تعویض نمایند.
چهارشنبه 11 فروردین 1400 - 12:31
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.