ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : پنجشنبه 16 تیر 1401 - 8:06 قبل از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
نویسنده پیام
neginporhaghdadi
آنلاین

ارسال‌ها : 2
عضویت: 21 /3 /1401
نکاتی برای طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی هم برای کسب و کارهایی که مکان فیزیکی برای فروش دارند و هم برای اشخاصی که علاقمند به فروش آنلاین هستند مناسب است شما با داشتن سایت فروشگاهی که به درستی طراحی شده باشد فروش بالایی داشته باشید و کسب و کار آنلاین خودتان را ارتقا دهید. حال میخواهیم به این نکته بپردازیم کهسایت فروشگاهی که به درستی طراحی شده باشد چه ویژگی هایی باید داشته باشد.
1. امنیت سایت
در سایت های فروشگاهی به این دلیل که شما پرداخت انجام میدهید خیلی مهم است که سایت از لحاظ امنیتی به درستی طراحی شده باشد.
2.مشخصات محصول
در سایت فروشگاهی خیلی مهم است که از همان ابتدا تمامی محصولات با مشخصات درست وارد شده باشند.همچنین با داشتن موجودی انبار محصولات از فروش بیشتر از موجودی انبار جلوگیری کنید. همچنین میتوانید برای مشاهده خدمات ما از لینک زیر بهره ببرید.

http://www.remotecentral.com/cgi-bin/forums/members/viewprofile.cgi?dv9e35
3.درگاه پرداخت
درگاه پرداخت معتبر برای سایت های فروشگاهی بسیار حائز اهمیت است.
4.حمل و نقل
روش و شیوه های حمل و نقل محصولات شما نیز بسیار مهم است شما با مشورت با طراح سایت و نوع کالا خود میتوانید بهترین روش های ممکن برای حمل و نقل محصولات خود قرار دهید. همچنین میتوانید برای مشاهده خدمات ما از لینک زیر بهره ببرید.

https://buddypress.org/members/neginporhaghdadi/profile/
در طراحی سایت فروشگاهی نکاتی بسیار زیادی هستند که باید رعایت شوند و شما با مشورت با طراحان سایت خود میتوانید سایت فروشگاهی حرفه ای برای مخاطب های تان تدارک ببینید تا با بهترین و ایمن ترنی روش های ممکن خرید خودشان را انجام دهند. همچنین میتوانید برای مشاهده خدمات ما از لینک زیر بهره ببرید.

https://artmight.com/user/profile/568958
شنبه 21 خرداد 1401 - 15:22
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.