ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : سه شنبه 11 مهر 1402 - 7:44 قبل از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
نویسنده پیام
zoghaal
آنلاین

ارسال‌ها : 14
عضویت: 8 /5 /1401
بهترین درآمد در تولید زغال
در ابتدا باید بگوییم برای اینکه به سود فراوانی در سال برسید باید برای تولید محصول خوب و درجه یک باید علاوه بر مواد اولیه ی مرغوب از دستگاه های پیشرفته و تخصصی استفاده کنید. وقتی صحبت از سود بالای راه اندازی خط تولید ذغال فشرده می شود به این معنا نمی باشد که با آتش زدن معمولی چوب ها و خاموش کردن آن ها می توان زغال تولید کرد و سود زیادی نصیب تولید کننده شود بلکه منظور تولید زغال بصورت حرفه ای و تخصصی می باشد.
حال با توجه به اینکه هزینه ی زیادی برای تهیه ی مواد اولیه تولید زغال نیاز نمی باشد، مطمئن باشید با تولید محصول خوب و مرغوب و ارائه و ارسال آن به بازار، ماهیانه به سود چشمگیری بین ۱۲ تا ۱۵ میلیون تومان خواهید رسید.
اگر میخواهید سود تولید زغال فشرده ی شما بیشتر بشود توصیه میکنم با چند کارگاه نجاری صحبت کنید و یا قرار داد ببندید که خاک اره های خود را به شما بفروشن و حتی میتوانید بصورت رایگان از آنها خاک اره بگیرید چون خیلی از نجاری ها دوست دارن از شر خاک اره های خود خلاص شوند.
با یکسری کار های دیگر مثلا ورک پلن ( برنامه ی کار ) داشتن برای کارگر های خود میتوانید راندمان آنها را بالا ببرید و از سرگردان چرخیدن کارگرها جلوگیری کنید و همین طور سود تولید زغال فشرده خود را به بالا ترین حد برسانید.تولید زغال فشرده یک شغل پردرآمد
تولید زغال فشرده کار پردرآمدی می باشد که اصلا این میزان سود ماهیانه به قیافه‌اش نمی خورد. تولید زغال فشرده یک شغل بسیار پردرآمد و پرسود برای افرادی است که دنبال پول درآوردن هستند.
در این کسب و کار با پنج میلیون تومان می توانید کارتان را شروع کنید و بعد از یک سال یکی از افرادی باشید که ماهیانه بیشتر از پنج میلیون تومان سود خالص به دست می آورید. به همین خاطر توصیه می شود با دیدن شکل و شمایل زغال سازی زود قضاوت نکنید و اگر دنبال یک کار پردرآمد می‌گردید حتما آن را امتحان کنید.
چه عواملی در بالابردن سود تولید زغال فشرده موثر است؟
اگر شما از آن دست افرادی هستید که به راه اندازی خط تولید زغال فشره فکر می کنید میخواهید مال خود را در این حرفه سرمایه گذاری کنید باید بدانید که برای رسیدن به سود بالا چند نکته را حتما رعایت کنید در قسمت بعدی به بیان هریک از این عوامل می پردازیم:
گرفتن مجوز راه‌اندازی خط تولید زغال فشرده
تولید و فروش زغال شغل پردرآمدی است.افراد با تجربه اطمینان داده اند در این حرفه بعد از مدت کوتاهی بیشتر از چیزی که توقع دارند درآمد خواهند داشت.
اما برای این‌که بتوانید صاحب این کسب و کار شوید، قدم اولی به عنوان گرفتن مجوزها وجود دارد که لازم است آن را پشت سر بگذارید:
«اولین گامی که شما باید برای راه اندازی خط تولید زغال فشرده بردارید گرفتن مجوز از سازمان محیط زیست است.
برای گرفتن این مجوز، مأموران محیط زیست می‌آیند و شما باید به آن‌ها اطمینان بدهید که از ضایعات چوبی و بافت‌های فرسوده و بازمانده‌ی چوب‌های مختلف زغال می‌سازید نه از چوب خالص درختان. بعد از آن ظرف مدت کوتاهی این مجوز برای شما صادر می‌شود.»

شنبه 13 اسفند 1401 - 23:14
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.