ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : جمعه 17 آذر 1402 - 5:55 قبل از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
نویسنده پیام
jody70
آنلاین

ارسال‌ها : 72
عضویت: 31 /1 /1396
آلت تناسلی مردان و بهترین اندازه نرمال آن (همراه عکس)


دستگاه تناسلی در مردان (به انگلیسی: male reproductive system) شامل اندام های داخلی و خارجی می شود. آلت تناسلی، بیضه ها و کیسه بیضه اندام های خارجی می باشد و مجاری ادراری، پروستات و مجرای خروجی بیضه اندام های داخلی دستگاه تناسلی مردانه را تشکیل می دهد که مجموع این اندام ها به شما در فرزند آوری، ادرار کردن و برقراری رابطه جنسی کمک می کند.
در ادامه به بررسی هریک از آن ها و انواع بیماری های مرتبط با آلت تناسلی خواهیم پرداخت. هنگام بروز مشکلات مربوط به آلت تناسلی مردانه برای تشخیص و درمان باید به متخصص اورولوژیست مراجعه کنید.

عملکرد دستگاه تناسلی مردان چگونه است؟
اندام هایی که دستگاه تناسلی مرد را تشکیل می دهند کارهای زیر را انجام می دهند:
  • تولید، نگهداری و انتقال سلول های اسپرم و منی. سلول های اسپرم سلول های تولید مثل مردانه هستند. منی مایع محافظ اطراف اسپرم است.[*]ترشح اسپرم[*]تولید و ترشح هورمون های جنسی مردانه.
تولید مثل اتفاقی است که میان تمامی موجودات زنده رخ می دهد و در انسان ها نیز این اتفاق به کمک دستگاه تناسلی زن و مرد باهم برای تولد فرزند رقم می خورد. اولین جایی که اسپرم مرد و تخمک زن بهم میرسند و جنین را تشکیل می دهند، در دستگاه تناسلی زن می باشد.
برای درک بهتر میزان تاثیر بهداشت جنسی مردان در باروری آن ها و پیشگیری از انواع بیماری های الت تناسلی مردانه مثل زگیل تناسلی مردان خواندن این مطلب را به شما توصیه می کنیم:

https://partoclinic.com/%D8%A2%D9%84%D8%AA-%D8%AA%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%84%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86/

یکشنبه 09 مهر 1402 - 16:35
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.