ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : سه شنبه 08 خرداد 1403 - 7:20 قبل از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
نویسنده پیام
liliamiri
آنلاین

ارسال‌ها : 2
عضویت: 21 /12 /1402
عکس بواسیر واقعای( داخلی و خارجی در زنان و مردان )

عکس بواسیر واقعی هموروئید بیرون زده، خفیف، زنان، داخلی، خارجی و خونی{واقعی}
هموروئید رگ‌های متورم شده مقعدی است، در این مطلب قصد داریم؛ انواع بواسیر با عکس را معرفی کنیم. و در ادامه مطلب می توانید با مفهوم بواسیر چیست با عکس، شکل و عکس هموروئید در بزرگسالان، داخلی، خارجی، خفیف، زنان، بیرون زده و خونی و بعد از عمل آشنا شوید، این مطلب از درمان تهران به شما کمک خواهد کرد، که از طریق عکس واقعی نوع بیماری هموروئید را تشخیص داده تا بتوانید راه حل مناسبی را برای درمان آن پیداکنید، پس مطالعه مطلب را از دست ندهید.

عکس بواسیر داخلی (دکمه‌ای)
هموروئید داخلی نوع شایعی از این بیماری مقعدی است. وقتی سیاهرگ های داخل مقعد (انتهای راست روده) در اثر عوامل مختلف مثل یبوست، تحت فشار قرار گیرد، گشاد و متورم می شوند و هموروئید داخلی ایجاد می‌شود. به بواسیر های کوچکتری که داخل مقعد هستند، بواسیر دکمه ای گفته می‌شود.

هموروئید خارجی در اثر متورم شدن یا گشاد شدن سیاهرگ های خارج از مقعد ایجاد میشود، این نوع بواسیر باعث میشود، زائده هایی برجسته در اطراف مقعد ایجاد شود که اغلب دردناک هستند و حتی نشستن را هم دشوار می‌کند. موضع ایجاد این بیماری با دقت در هر عکس هموروئید خارجی به طور کامل مشخص است.


اگر در هموروئید خارجی خون لخته شده تجمع کند، رنگ آن به کبودی می‌زند، و به شدت دردناک می‌شود. این نوع هموروئید با نام ترومبوزه یا بواسیر بادی شناخته میشود. در تصاویر زیر می توانید عکس بواسیر بادی را مشاهده کنید.

چهارشنبه 15 فروردین 1403 - 14:37
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.