تبلیغات در اینترنتclose
نکات طراحی سایت
ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : یکشنبه 28 بهمن 1397 - 10:06 بعد از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
تعداد بازدید 248
نویسنده پیام
acsanweb
آنلاین

ارسال‌ها : 1
عضویت: 21 /1 /1396
نکات طراحی سایت
برای طراحی یک سایت خوب موارد زیادی وجود دارد که باید رعایت کنید و مواردی نیز که نباید انجام دهید در ادامه این نوشته مواردی را برمیشماریم که به کمک این نکات می توانید سایت های خود را به بهترین حالت برای کاربران بهینه کنید . همچنین در ادامه این نوشته در مقاله ” نکات طراحی سایت 2 ” و ” نکات طراحی سایت 3 ” به بیان نکات دیگر پرداخته ایم که امیدواریم مطالعه این مطالب راهنمایی برای شما باشد .


نکته ی مهم در باره ی تفاوت بین محتوای آنلاین و متن روی کاغذ وجود دارد و آن این است که مردم متن روی کامپیوتر را با سرعت 1/4 متن روی کاغذ می خوانند . به همین دلیل مهم است که مطالبی که در سایت خود منتشر می کنید کوتاه و شیرین باشد تا کاربر برای خواندن آن ترغیب شود .بنابراین در طراحی سایت این نکته را فراموش نکنید که مقالات خود را تا حد امکان مختصر بنویسید و از پرداختن به جزییات بیش از حد خودداری کنید


1- متن چشمک زن را فراموش کنید : متن های چشمک زن برروی علائم نئون در خیابان ها مناسب است و در سایت های ساخته شده در اواسط دهه 90 به کار می رفت بنابراین از آن ها استفاده نکنید .
2- عنوان مناسب :یکی از ویژگی های یک نوشته مناسب انتخاب خوب عنوان آن است . عنوان صفحه در بالای نوار عنوان مرورگر و در نتایج موتور جستجو نمایش داده میشود . بنابراین انتخاب عنوانی که به نوشته مرتبط بوده و علاوه بر آن برای کاربر جذاب و مفهوم باشد بسیار مهم است .
3-اجبار به دانلود یک مرورگر جدید یا پلاگین ویژه برای دیدن سایت : مگر در مواردی که مرورگر کاربر شما بسیار قدیمی باشد انجام این کار ضرورتی نداشته و صرفا باعث می شود مخاطبان خود را محدود کنید . برخی از سایت ها از فلش برای نمایش سایت استفاده می کنند که کاربران باید برای دیدن سایت پلاگین را دانلود و نصب کنند که موجب می شود تعدادی از مخاطبان خود را از دست بدهید امروزه استفاده مناسب از html و css جایگزین مناسبی برای فلش شده است پس از این کار پرهیز کنید .

دوشنبه 21 فروردین 1396 - 12:10
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
acsan
آفلاینارسال‌ها : 15
عضویت: 10 /2 /1396
پاسخ : 1 RE نکات طراحی سایت
مطالب به جا و دقیقی بود.سپاس

پنجشنبه 14 اردیبهشت 1396 - 13:53
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
acsan
آفلاینارسال‌ها : 15
عضویت: 10 /2 /1396
پاسخ : 2 RE نکات طراحی سایت
متنهای درج شده در سایت باعث افزایش بازدید میشن یا گرافیک سایت؟

یکشنبه 31 اردیبهشت 1396 - 09:16
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
tabrizsan
آفلاینارسال‌ها : 9
عضویت: 16 /2 /1396
پاسخ : 3 RE نکات طراحی سایت
نکات خوبی رو اشاره کردید. ممنون

سه شنبه 24 بهمن 1396 - 09:50
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.