ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : دوشنبه 29 شهریور 1400 - 3:35 بعد از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
نویسنده پیام
tarahimodern
آنلاین

ارسال‌ها : 23
عضویت: 21 /6 /1397
تشکر شده : 2
رابطه عاشقانه موفق در سال 2020

رابطه عاشقانه موفق به نظر کار ساده ای میرسد و به همین خاطر همه ی مردم بدون تحقیق و بررسی، با باورهای غلط وارد رابطه عاطفی می شوند و بعد از مدت کوتاهی، رابطه عاشقانه موفق آنها به شکست منجر می شود و تنها دلیل این شکست، مطالعه نکردن است! همه ی مردم جامعه، به محضی که وارد رابطه عاشقانه موفق می شوند، فکر می کنند که خوشبخت ترین انسان روی کره ی زمین هستند، چون در ابتدا همه چیز برای شما خوب به نظر می رسد و چون طرف مقابل خود را به خوبی نمی شناسید، نمی توانید قضاوت درست و یا غلطی در مورد اون کنید! بنابراین تنها راه شما، شانس است! چون بدون تحقیق و بررسی وارد رابطه ی عاطفی شده اید بنابراین اگر خوش شانس باشید که بخت شما خوب است و اگر بد شانس باشید که بدبخت شده اید. اگر به دنبال اطلاعات نوین قانون جذب هستید، به سایت parvaresheafkar.com مراجعه کنید و از مطالب آن لذت ببرید.

بیشتر بخوانید: شروع رابطه عاشقانه با استراتژی سال 2019

چگونه رابطه عاشقانه موفق را خلق کنیم؟
برخی از مردم فکر می کنند که رابطه عاشقانه موفق ، فقط در فیلم ها و سریال ها وجود دارد و آنها خودشان را لایق یک رابطه ی عاطفی زیبا نمی دانند! آنها فکر می کنند که موفقیت و روابطه خوب همواره نصیب افراد خاصی می شود، اما این گونه طرز تفکرات، در سال 2019 کمی خنده دار است و شما باید کمی اعتماد به نفس خودتان را افزایش بدهید و سپس با کمی مطالعه، به راحتی می توانید، جایگاه فعلی خود را در حوزه ی روابط تغییر دهید. اگر در هر حوزه ای فقط یک بار موفقیت کسب کنید، به راحتی می توانید در همه ی حوزه ها به موفقیت ها عظیمی برسید، زیرا اعتماد نفس شما به شکل انفجاری تغییر می کند، برای یادگیری 5 تکنیک قدرتمند دیگر با سایت روابطه سبز همراه باشید.

تنها راه تداوم یک رابطه عاشقانه موفق است
تنها راه تداوم یک رابطه عاشقانه موفق است
1- عشق واقعی را در آزادی باید تجربه کرد!
اگر به همسر خود خیلی وابسته هستید و مدام آن را چک می کنید، این موضوع مهم را بدانید که عشق واقعی را باید در آزادی تجربه کرد، 99 درصد خانم ها وقتی دچار شکست عشقی می شوند و به یک روانشناس مراجعه می کنند، می گویند که ما عاشق همسر خود هستیم، ولی نمی دانیم که چرا او از من متنفر است! پاسخ کاملا واضح است، شما عاشق همسراتان نیستید، بلکه فقط وابسته هستید، شما با وابستگی خودتان، هم همسر خود را در قفس زندانی کرده اید و هم آرامش را از خودتان گرفته اید و تا وقتی که احساس وابستگی را از خودتان دور نکنید، نمی توانید طعم لذت بخش زنگی را تجربه کنید.

طبیعی است که در اول ازدواج خیلی وابسته و دنبال هم باشید و تمام زمان خود را با همسر زندگی خود صرف کنید. اما رفتار شما، بعد از مدتی می تواند به وابستگی تبدیل شود و اگر نتوانید عات مخرب خود را ترک کنید، زندگی شما از هم می پاشد! باید یاد بگیرید که مستقل زندگی کنید و در نظر داشته باشید که مستقل بودن به این معنا نیست که شما دوست ندارید که یکدیگر را دوست داشته باشید و یا حس عاطفی از خود نشان دهید، فقط به این معنی است که درک کنید که هر یک از شما سرگرمی و تعهدات خود را دارید ؛ زیاد خوب نیست که مثل چسب به هم وصل باشید متاسفانه، با این حال، بسیاری از مردم نمی توانند از زندگی بدون شریک خود لذت ببرند – این یک اشتباه رایج است!

2- اگر خواهان احترام هستید، پس به یکدیگر احترام بگذارید
اگر خواهان رابطه عاطفی رویایی هستید، اولین قدم احترام گذاشتن است. مطالعات طولانی مدت ازدواج به ما این کلید را برای یک رابطه موفق می دهد. احترام پایه و اساس هر گونه رابطه است، و یک رابطه عاشقانه قطعا از این موضوع استثنا نیست. احترام به چه معنی است؟ خودتان را جای آنها قرار دهید، آنها را درک کنید و بپذیرید، اجازه دهید خودشان را بیان کنند، اجباری نکنید چیزی جز آنچه هستند باشند، و سعی نکنید که اعتقادات خود را به همسرتان تحمیل کنید.

رازهای موفقیت یک رابطه عاشقانه موفق
رازهای موفقیت یک رابطه عاشقانه موفق
3- خودخواهی ممنوع
شما دیگر در زمان مجردی خودتان نیستید که فقط به خودتان فکر کنید! شما باید در هنگام تصمیم گیری، هم به خودتان و هم به همسرتان فکر کنید، نیمی از یک زوج بودن به معنی است که در همه زمانی به هر دوتان فکر می کنید چرا که خودخواهی در یک رابطه موفق نیست. معنی آن چیست؟ در زمان های تصمیم گیری به جفتتان فکر کنید، نه فقط خودتان. آینده شما بستگی به این دارد. ما نمی گوییم که نباید خودتان را نادیده بگیرید، بلکه روابط جدی یعنی رسیدن به توافق برای تصمیم گیری است. شبیه یک قرارداد کاری یا هر توافقی دیگری بین دو طرف. به یاد داشته باشید که جهان در در اطراف شما نمی چرخد. دیگران هم نیازهایی دارند. خودخواهی بیشتر در رابطه شما و چند دقیقه طول می کشد تا توجه همسرتان را به خود جلب کنید و صحنه را برای صلح و شادی تغییر می دهید.

فرض کنید که می خواهید بینی خود را عمل کنید، در چنین مواقعی، بعد از تصمیم نهایی خود، باید نظر شریک زندگی خود را بپرسید و اگر توانستید همسر خود را قانع کنید، می توانید بینی خود را عمل کنید. در نظر داشته باشید که زندگی عاطفی دارای جنبه های مثبت زیادی است، اما شما نباید با رفتارهای بچه گانه و کمی کم تجربگی، زندگی را برای خودتان تلخ کنید. بنابراین قبل از شروع زندگی رویایی، باید از افراد با تجربه کمک بگیرید!

4- در رابطه با همه چیز اظهار نظر کنید
ایجاد رابطه عاشقانه موفق جسارت و اعتماد به نفس می خواهد! اگر بتوانید در مورد همه چیز خیلی راحت اظهار نظر کنید، جنس مخالف شما، متوجه اعتماد به نفس شکما خواهد شد و او از چنین موضوعی استقبال خواهد کرد. این یکی دیگر از کلید های روابطه موفق است. حتی اگر موضوعات سختی را که می شناسید که می تواند باعث بحث شود، اما ارزشش را دارد. بسیار مهم است که چیزی را که می خواهید و احساس می کنید رل بروز دهید، مانند شریک زندگی خودتان، و خوب است که بدانید موضوعات جنجالی و دیدگاه های متفاوتتان را مطرح کنید. زندگی همه آفتاب و گل سرخ نیست روابط دارای روحیه و جریان هستند و بنابراین گفتگو ضروری است. پنهان کردن چیزها جواب نمی دهد، زیرا پس از آن توهم رشد می کند و در نهایت ممکن است راه حل دیگری برای این مشکل وجود نداشته باشد.

صداقت و اعتمادپذیری، دو جزء اساسی برای هر رابطه عاشقانه موفق است. گفتن حقیقت در تمام دوران با وجود عواقب مخربش ، با ارزش است بنابراین پیش بروید و در مورد آن چیزی که تا به حال در دل خود پنهان کرده اید صحبت کنید.

5- همه ی کارهای سرگرمی را با شریک زندگی خود شروع کنید
فقط از طریق موبایل و تلگرام با همسر خود ارتباط برقرار نکنید! بلکه سعی کنید به او نزدیک شوید و احساس خوب خود را با او به اشتراک بگذارید. آیا می دانستید که به اشتراک گذاری سرگرمی با شریک زندگی خود، برای شما بسیار خوب است؟ این کار شما را از سقوط به گودال نگه می دارد، از خستگی جلوگیری می کند، و باعث صحبت کردن می شود. به علاوه، به شما کمک می کند تا به راحتی ارتباط برقرار کنید – نه از طریق یک صفحه، بلکه به چشم در چشم و فهمیدن آنچه او فکر می کند. این کار فرصتی برای حمایت از یکدیگر و کمک به دستیابی به اهداف است.

6- از رابطه عاشقانه موفق دیگران الگو برداری کنید
فقط داشتن رابطه عاشقانه موفق را به خودتان منتهی نکنید، سعی کنید که با زوج های موفق ارتباط برقرار کنید. به دنبال زوج هایی بگردید که سالهای زیادی با هم زندگی کرده اند و همواره ارتباط بسیار فوق العاده و رویایی از نظر شما دارند و در نظر داشته باشید که اگر همین تکنیک های به ظاهر ساده را پیاده سازی کنید، می توانید زندگی فوق العده ای برای خودتان رقم بزنید، فقط باید کمی در این مسیر مصمم باشید و مطمئن باشید که سختی کار، فقط برای ابتدای مسیر است و اگر به مدت بیست و یک روز هر کاری را انجام دهید به راحتی می توانید در حوزه های مختلف موفق شوید و کم کم افراد دیگر از شما الگو برداری می کنند.

یکشنبه 18 اسفند 1398 - 15:45
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
nyusha
آفلاینارسال‌ها : 45
عضویت: 25 /8 /1399
محل زندگی: Tehran
سن: 22
پاسخ : 1 RE رابطه عاشقانه موفق در سال 2020
ممنون از مطلب جالبتون

امضا کاربر


دوشنبه 26 آبان 1399 - 10:12
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
haasti
آفلاینارسال‌ها : 10
عضویت: 14 /10 /1399
پاسخ : 2 RE رابطه عاشقانه موفق در سال 2020
رابطه مادر با کودک خراب باشه با روانشناس کودک میتونه انجام بشه؟
شنبه 20 دی 1399 - 20:32
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.